Чому зеленіє вода в бутлі?

Адже Ви п’єте звичайну природну воду в якій присутня органіка та мінерали, а не дистильовану!

 “Бувають випадки, коли вода у відкритій бутлі раптом починає зеленіти, особливо при невеликому заборі води або коли бутель довго стоїть на кулері. У чому справа? Що сталося з водою? Відповідь банально проста: Зараження води чужорідними мікробами. Яким чином це відбувається ? І що треба робити, щоб вода довгий час залишалася світлою?

Людина оточена мікросвітом, що е невидимим простим неозброєним оком. Він присутній скрізь: на одязі, на руках, в повітрі. Тому, на упаковці продуктів, наприклад, молочних, м’ясних, рибних, завжди пишуть термін і умови зберігання після відкриття. Вода це теж упакований харчовий продукт і вона може псуватися при зіткненні з повітрям після відкривання бутлі. Згадайте про приклади з шкільних підручників про спостереження знаменитого мікробіолога Луї Пастера за розвитком мікроорганізмів у чистій воді.

Як довго вода буде залишатися в бутлі чистою – залежить від самого споживача. Практика торгівлі фасованої водою показує, що основним джерелом забруднення води є самі споживачі. Досить один раз встановити бутель з водою брудними руками, щоб в кулер потрапили бактерії, а після цього вони поширюються і потрапляють у воду. Також бактерії можуть потрапляти у воду через помпу. Для розвитку мікроорганізмів необхідне світло, тепло і кисень.

Правила користування бутильованою водою з використанням помпи

Насос призначений для викачування води з бутля і забезпечує вимоги гігієни при  його використанні, збереження води у відкритій тарі.

При установці насоса необхідно:

Важливо дотримуватися таких правил!

  1. Зберігайте маркування з бутлі з інформацією про дату випуску води до кінця її використання.
  2. Бутель з водою повинна бути встановлена ​​в прохолодному місці (температура не вище 20ºС), куди не потрапляють прямі сонячні промені. Зберігати воду відповідно до правил описаними виробником води і зазначеними на етикетці пляшки води.
  3. Необхідно стежити за тим, щоб діти не торкалися руками носика помпи, які не намагалися пити воду безпосередньо з носика помпи.
  4. При кожній зміні бутлі проводите мийку і санітарну обробку помпи.
  5. При наливанні води стежте, щоб носик крана не торкався склянки.
  6. Виключіть засмоктування рідини зі склянки в бутель зворотним струмом (носик глибоко в стакан не опускати).
0,00 грн0 товарів