(098) 2 133 177
(063) 2 133 177
(093) 2 133 177
Чому зеленіє вода в бутлі?
Адже Ви п’єте звичайну природну воду в якій присутня органіка та мінерали, а не дистильовану!
“Бувають випадки, коли вода у відкритій бутлі раптом починає зеленіти, особливо при невеликому заборі води або коли бутель довго стоїть на кулері. У чому справа? Що сталося з водою? Відповідь банально проста: Зараження води чужорідними мікробами. Яким чином це відбувається ? І що треба робити, щоб вода довгий час залишалася світлою?
Людина оточена мікросвітом, що е невидимим простим неозброєним оком. Він присутній скрізь: на одязі, на руках, в повітрі. Тому, на упаковці продуктів, наприклад, молочних, м’ясних, рибних, завжди пишуть термін і умови зберігання після відкриття. Вода це теж упакований харчовий продукт і вона може псуватися при зіткненні з повітрям після відкривання бутлі. Згадайте про приклади з шкільних підручників про спостереження знаменитого мікробіолога Луї Пастера за розвитком мікроорганізмів у чистій воді.
Як довго вода буде залишатися в бутлі чистою – залежить від самого споживача. Практика торгівлі фасованої водою показує, що основним джерелом забруднення води є самі споживачі. Досить один раз встановити бутель з водою брудними руками, щоб в кулер потрапили бактерії, а після цього вони поширюються і потрапляють у воду. Також бактерії можуть потрапляти у воду через помпу. Для розвитку мікроорганізмів необхідне світло, тепло і кисень.
Правила користування бутильованою водою з використанням помпи
Насос призначений для викачування води з бутля і забезпечує вимоги гігієни при його використанні, збереження води у відкритій тарі.
При установці насоса необхідно:
Важливо дотримуватися таких правил!